Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Baligród – oferty mieszkań w Bieszczadach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie 3-pokojowe

Baligród,podkarpackie

349 000 zł61,23 m² 5 699,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 61,23 m2, położone w miejscowości Baligród przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Łupków

Nowy Łupków(Baligród + 18 km)

275 000 zł54,50 m² 5 045,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie jasne, przestronne , piękne widoki z okien na góry i otaczające lasy. Miejscowość malowniczo położona na trasie kolejowej Zagórz- słowacja przez tunel na przełęczy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Lesko(Baligród + 16 km)

320 000 zł56 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w Lesku przy ul. Smolki 7, na I piętrze w zadbanym budynku, znajdującym się na jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustrzyki Dolne(Baligród + 25 km)

409 200 zł62 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 62 m po remoncie Ustrzyki Dolne, ul. Pck - Piętro: 4 z 4 - Powierzchnia: 62 m - Liczba pokoi: 3 - Łazienka + osobne wc - Piwnica + komórka lokatorska +.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Ustrzyki Dolne(Baligród + 25 km)

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie w sercu Bieszczad Ustrzyki Dolne, ul. 29 Listopada Szukasz idealnej bazy wypadowej w góry lub sprawdzonej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie łączy w sobie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne(Baligród + 25 km)

210 000 zł57,38 m² 3 660 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie wieczory przy kominku i nieograniczone możliwości wypoczynku a wszystko to w Twoim własnym mieszkaniu w jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lesko

Centrum,Lesko(Baligród + 16 km)

1 600 zł36,35 m² 44,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lesko do wynajmu bardzo ładne mieszkanie o pow. 36,35 m2 położone w centrum miasta. Lokal mieszkalny zlokalizowany jest na parterze, umeblowane, w skład którego wchodzi: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lesko

Centrum,Lesko(Baligród + 16 km)

355 000 zł34,50 m² 10 289,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle w Dolinie Sanu | II piętro | 34,50 m | Wykończone i w pełni wyposażone Na sprzedaż przedstawiamy przytulne, nowocześnie wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Polańczyk

Polańczyk(Baligród + 11 km)

559 999 zł62 m² 9 032,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 3 pokojowego mieszkania z przepięknym widokiem na Zalew Soliński zlokalizowanego w Polańczyku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeczna

Ustrzyki Dolne(Baligród + 25 km)

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowa cena! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w Ustrzykach Dolnych. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy

Centrum,Lesko(Baligród + 16 km)

1 299 000 zł131,54 m² 9 875,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż wyjątkowy penthouse na Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku na samym szczycie budynku z pięknym panoramicznym widokiem na okolicę i rzekę San! Penthouse.